Skládací brousek na nože JOSEPH JOSEPH Rota™


Skládací brousek na nože JOSEPH JOSEPH Rota™

Bytové doplnky | Kuchyně | Nože

✅️JOSEPH JOSEPH Rota™ - skládací brousek na nože. Otočný díl brousku slouží po otevření jako bezpečné ergonomické držadlo. Stabilní brousek s protiskluznými nožkami je osazen keramickými brusnými kolečky pro hrubé a jemné broušení. Lze jej použít pro většinu nožů s nerezovým ostřím. Nelze jej užít pro broušení zoubkovaných a keramických nožů. Čištěte navlhčeným hadříkem...Skládací brousek na nože Joseph Joseph Rota

Skládací brousek na nože Joseph Joseph Rota

✅️Skládací brousek na nože Rota od značky Joseph Joseph bude skvělým pomocníkem na každou kuchařskou výzvu. Díky němu budou vaše nože stále naostřené a připravené k sekání a krájení. Brousek s protiskluznými nožkami je osazen keramickými brusnými kolečky pro hrubé a jemné broušení. Lze jej použít pro většinu nožů s nerezovým ostřím. - Délka: 4 cm - Výška: 12.5 cm - Šířka: 4 cm - Váha: 270 g - Materiál: Plast - Specifický materiál: Nerez - Péče: Nevhodné do myčky.


Skládací brousek na nože JOSEPH JOSEPH Rota™ 5 (100%) 34 x hodnotené

Kategorie produktů skladaci brousek na noze joseph joseph rota™ obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte skládací brousek na nože joseph joseph rota™? Poradíme jak vybrat Skládací brousek na nože JOSEPH JOSEPH Rota™, z výběru eshopů.
© 2022Kontakt