TESCOMA mlýnek na pepř a sůl VIRGO 2 v 1, 22 cm


TESCOMA mlýnek na pepř a sůl VIRGO 2 v 1, 22 cm

Kuchyně a jídelna | Mlýnky, slánky a pepřenky | Mlýnky mechanické

✅Dva obvykle samostatné mlýnky na pepř a na sůl v jediném výrobku šetří peníze i místo v kuchyni.Mlýnek na pepř a sůl VIRGO 2 v 1 značky Tescoma má 2 samostatné keramické mlecí mechanismy s nastavitelnou hrubostí mletí a 2 oddělené zásobníky pro celý pepř a hrubozrnnou sůl. Použivání mlýnku je snadné, otáčením horní části mlýnku po směru hodinových ručiček pokrm opepříte, otáčením opačným směrem jej osolíte. Oba zásobníky jsou dostatečně prostorné, celý pepř a hrubozrnnou sůl není třeba často doplňovat. Nemyjte v myčce nádobí. Záruka 3 roky.Materiál: nerezavějící ocel, odolný plast, speciální tvrzená keramika...Tescoma mlýnek na pepř a sůl VIRGO 2 v 1, 22 cm

Tescoma mlýnek na pepř a sůl VIRGO 2 v 1, 22 cm

✅Dva obvykle samostatné mlýnky na pepř a na sůl v jediném výrobku šetří peníze i místo v kuchyni.   V čem mlýnek na pepř a sůl VIRGO 2 v 1 vyniká?   Mlýnek na pepř a sůl VIRGO má 2 samostatné keramické mlecí mechanismy s nastavitelnou hrubostí mletí a 2 oddělené zásobníky pro celý pepř a hrubozrnnou sůl.  Použivání mlýnku je snadné, otáčením horní části mlýnku po směru hodinových ručiček pokrm opepříte, otáčením opačným směrem jej osolíte.   Jaké má mlýnek na pepř a sůl VIRGO další výhody?   oba..


TESCOMA mlýnek na pepř a sůl VIRGO 2 v 1, 22 cm 5 (100%) 27 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma mlynek na pepr a sul virgo 2 v 1, 22 cm obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma mlýnek na pepř a sůl virgo 2 v 1, 22 cm? Poradíme jak vybrat TESCOMA mlýnek na pepř a sůl VIRGO 2 v 1, 22 cm, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt