Bezpečné sázení

chrudim vyprášila nový krajský fotbal vše o fotbale v

Domažlický FOTBAL krajské soutěže

Chodov přišel o body v nastavení. Fotbal v okrese. Klenčí opět bez bodu. Holýšov šestkrát inkasoval. Výsledky I. A a I. B třídy, sk. A. Kripner zazářil. V Horní Bříze se červenalo. Souhrnné informace o zápasech krajského přeboru. Souboj o druhou příč

FKČernilov | vše o fotbalovém klubu FK Černilov

Těch se náš tým mužů neúčastní, takže jsou domluveny přátelské zápasy. Dá se mluvit o předpřípravě: sobota 13.6 od 17h Dobruška - FK Černilov sobota 30.5 od 16:30 Jaroměř -FK Černilov 1:2 (0:1) Branky: 20.J.Hrubý a 82.Hildebrand Chyběl Schwarzer, Mal

Public Auction 38 - Auction catalogue - Part I by Burda ...

SÁLOVÁ AUKCE 38 / PUBLIC AUCTION 38 pátek 16.11.2012 / Friday Nov. 16, 2012 sobota 17.11.2012 / Saturday Nov. 17, 2012 Konferenční centrum CITY, Na Strži 65, Praha 4 UZÁVĚRKA čtvrtek 15 ...

Novinky -

Pokud se Vysokomýtští dostali na jejich polovinu, aktivním napadáním byli odzbrojeni, a tak se nelze divit, že se do šancí nedostávali. V 10. minutě Zvěřina vybídl k úniku Janovského, ale brankář Kovařík byl u míče dříve. O dvě minuty později Beran h

TJ Lipoltice - fotbalový klub

TJ Lipoltice - stránky fotbalového klubu. Publikováno: 10.8.2011, Autor: Hladík Milan. Do nové sezóny vstupujeme poněkud rozpačitě, protože krom ukončení kariéry několika opor se vyskytla zranění dalších hráčů (Švejda, Machač) a i nechuť setrvat ve f

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Trutnov– Page 3 – Okresní fotbal

Soutěžní utkání organizované KFS Hradec Králové (Votrok Krajský přebor mužů, I. B třída mužů, utkání dorostenců, žáků a přípravek), stejně jako zápasy OFS Trutnov se neruší! Pořadatel utkání (domácí klub) je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkán

FC Beňov | Historie

V 71.minutě zahrozili hosté, když po centru z trestného kopu do vápna zůstal brankář Pavlík na čáře místo vyběhnutí, a musel tak hasit nepříjemnou hlavičku skokem do strany. V 74.minutě si došel na velké vápno pro dlouhý nákop Pavlík, který ihned dlo

Na trasu budoucí I/68 brzy vjedou bagry

la starostka. Dodala,že obec má v současné době bytový fond o dva-ceti bytech. Nacházejí se v budově obecního úřadu, základní škole a v jednom bytovém domě. V roce 2007 obec vybudovala dům s pe-čovatelskou službou o jedenácti bytových jednotkách pro

Online: Teplice - Třinec 2:1, MOL Cup - Fotbal

V dresu Třince by se měl objevit také krajní obránce, jenž hrál ligu například v pražské Spartě, Liberci nebo Sigmě Olomouc Ondřej Kušnír. Největším úspěchem Třince v poháru jsou dvě účasti ve čtvrtfinále. Cesta Třince MOL Cupem 2019/2020: 1/64 – fin