Bezpečné sázení

čsr itálie fotbal čnb historie

Státní banka československá - Historie ČNB

V roce 1958 převzala od Investiční banky ještě šestou oblast působnosti - provádění financování investiční výstavby z centralizovaných zdrojů státu a vlastních prostředků podniků, a poskytování investičních úvěrů.

Historie inflačních cílů ČNB - Česká národní banka

V lednu 2002 mělo toto pásmo šířku 3 až 5 % a následně se postupně snižovalo až na úroveň předpokládané cenové stability (2 až 4 %), které mělo být dosaženo v prosinci 2005.

Česká národní banka - Historie ČNB

Toto řešení se považovalo za přechodné, neboť už od léta 1992 byly připravovány nové kolky na označení hodnotově rozhodující části oběživa a v prosince 1992 bylo zahájeno kolkování části zásob bankovek.

Československé legie v Itálii | Velvyslanectví České republiky...

Informace o historii Československých legií v Itálii od jejich založení až do návratu do samostatné Československé republiky a následných

ČSR – Wikipedie

Česko-Slovenská republika – zkratka pro název státu Československo používaný v diskusích před jeho založením v roce 1918, i krátce po něm (přibližně do roku 1920)

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

ČNB představila pamětní minci k zavedení československé koruny...

Česká národní banka (ČNB) dnes v Kutné Hoře představila pamětní minci Zavedení československé koruny s nominální hodnotou 2 000 korun, která připomíná vznik československé koruny coby peněžní jednotky nového státu před 100 lety.

čsr itálie fotbalové výsledky

Před 7 hodinami Česká liga. Za rok a půl prodali 11 hráčů. Kdyby tady zůstali, tak možná hrajeme o titul, překvapil Rada. I když je Jablonec dvě kola před koncem základní částí Fortuna:ligy na průběžné čtvrté pozici se stejným bodovým...

Národní banka Československá - Historie ČNB

Podařilo se sice sjednotit protektorátní měnové území s územími odstoupenými po Mnichovské dohodě a zároveň slovenské území s maďarským mnichovským záborem, ale stále přetrvávala dvě měnová území – české a slovenské.

Česká socialistická republika – Wikipedie

Název Česká socialistická republika byl od 6. března 1990 změněn ústavním zákonem na Česká republika.

Národní banka Československá - Historie ČNB

Vznik Národní banky Československé znamenal m.j. převzetí obíhajících státovek jako jejích bankovek a přípravu nových platidel již v podobě bankovek.