BRITAX RÖMER Autosedačka Swingfix M i-Size (9-18 kg) Storm Grey

BRITAX RÖMER Autosedačka Swingfix M I-Size (9-18 Kg) Storm Grey

BRITAX RÖMER Autosedačka Swingfix M i-Size (9-18 kg) Storm Grey

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Dodavatel:Britax Römer
Cena:12490.00 Kč
BRITAX RÖMER Autosedačka Swingfix M i-Size (9-18 kg) Storm Grey 5 (100%) 19 hodnocení

✅ Sedačka SWINGFIX M i-SIZE je flexibilní novinka mezi dětskými autosedačkami, která je vhodná pro děti od 61 do 105 cm. Díky bočnímu natáčení ke dveřím auta je usazení a připoutání vašeho dítěte velmi snadné. Sedačky SWINGFIX M i-SIZE vás ohromí nejen svými skvělými vlastnostmi, ale také svým designem, za který získaly ocenění vaše jízda tak bude nejen bezpečná, ale i stylová. Dlouhotrvající pohodlí pro vás i vaše dítě Zatímco během prvních měsíců života vašeho dítěte využijete lehkou a přenosnou variantu dětské autosedačky, časem možná budete potřebovat autosedačku, která zůstane v autě. V takovém případě oceníte rotaci o 90° , která vám umožní dítě do sedačky snadno usadit a připoutat. Sedačka SWINGFIX M i-SIZE je vhodná pro děti od 61 cm a nabízí 6 naklápěcích poloh proti směru jízdy a nastavitelnou ochranu proti rotaci pro maximální pohodlí až do věku 4 let. Zajišťujeme bezpečí každý den Bezpečnost vašeho dítěte je naší hlavní prioritou. Proto v otázkách bezpečnosti neznáme slovo kompromis. Naše firemními standardy jsou přísnější než platná legislativa. Sedačka SWINGFIX M i-SIZE je vybavena mnoha inovativními bezpečnostními funkcemi, jako je například optimalizovaná ochrana před bočním nárazem SICT inside, kterou tvoří speciální ocelový prvek uvnitř sedačky. Tak je zajištěna nejlepší možná garance ochrany vašeho dítěte při čelním, bočním i zadním nárazu. Kvalita vyrobená v Německu Jsme přesvědčeni, že návrh a výroba našich produktů by se měly nacházet co nejblíže u sebe. Proto byla naše sedačka SWINGFIX M i-SIZE plně vyvinuta, navržena i vyrobena v Německu. Ke schválení také musela projít mnoha testy v naší moderní interní laboratoři pro nárazové zkoušky. Díky tomu můžeme našim zákazníkům zaručit maximální možnou kvalitu. A to se netýká jenom součástí sedačky, ale i potahů a látek, které se všechny vyrábějí v Evropě. To všechno děláme proto, abychom mohli zajistit, že vaše i naše děti jsou na cestách vždy v bezpečí.


 • cbx Aton 2018 Truffy Brown
  cbx Aton 2018 Truffy Brown

  Od narození do 13 kg Autosedačka cbx Aton spojuje bezpečnostní a designové standardy. Aton se instaluje v opačném směru jízdy a byla..

  1273.00 Kč
 • MAXI-COSI Pebble Plus i-Size 2020 Essential Blue
  MAXI-COSI Pebble Plus i-Size 2020 Essential Blue

  Dětská sedačka Maxi Cosi Pro i-Size dokázala své kvality ve Stiftung Warentest (vydání 06/2019). Tato dětská autosedačka získala v..

  4896.00 Kč
 • MAXI COSI fusak pro vajíčka Essential blue
  MAXI COSI fusak pro vajíčka Essential blue

  Měkoučce na cestách od hlavy až k patě Není důvod mít studené nožky. Tento speciálně koncipovaný fusak pro použití v autosedačce typu..

  1301.00 KčHledáte Dětské a kojenecké autosedačky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné britax rÖmer autosedačka swingfix m i-size (9-18 kg) storm grey!
© 2021Kontakt