Šedý venkovní puf v bílém rámu Calme Jardin Cannes

Šedý Venkovní Puf V Bílém Rámu Calme Jardin Cannes

Šedý venkovní puf v bílém rámu Calme Jardin Cannes

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Calme Jardin
Cena:6999 Kč
Šedý venkovní puf v bílém rámu Calme Jardin Cannes 2,5 (50%) 25 hodnocení

✅ Sedací pufy získaly své čestné místo v mnoha interiérech a tak není divu, že čím dál častěji zdobí i moderní zahrady. Poslouží jako další místo k sezení, ale i jako šikovný odkládací stolek nebo lenoška pro unavené nohy či domácího mazlíčka. Jejich multifunkčnost nejspíš nemá mezí.
Materiál potahů je 100% PES voděodolná tkanina. V případě kontaktu s tekutinou zůstane voda na povrchu v podobě kapek (280 g/m²) a neprosákne.

Calme Jardin Calme Jardin to je moderní verze rajské zahrady. Kvalitní zahradní nábytek si zamilujete pro jeho svěží barvy a kvalitní materiály, odolné proti poškrábání, vlhkosti a slunečnímu záření. - Výška: 44 cm - Šířka: 65 cm - Martindale: 60000 martindale - Nosnost: 300 kg - Váha: 8 kg - Hloubka: 50 cm - Barva nohou: Bílá - Materiál nohou: Kov - Čalounění: Látka - Materiál čalounění: Polyester - Složení látky: 100% polyester - Výplň: Molitan (PUR) - Země původu: PL - Péče: Pravidleně vysávat s vhodným nástavcem na čalouněný nábytek, Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe

Hledáte Zahradní pufy? V sekci kategorie | nábytek | zahradní nábytek | zahradní sedací nábytek je možné objevit jedinečné Šedý venkovní puf v bílém rámu calme jardin cannes!
© 2021Kontakt