Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW Double bílýzelený

Ohřívač Kojeneckých Lahví TrueLife Invio BW Double Bílýzelený

Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW Double bílýzelený

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:4HOME
Cena:1190.00 Kč
Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW Double bílýzelený 4,25 (85%) 14 hodnocení

✅ Pokud chcete pro své dítě vždy jen to nejlepší, ale zároveň rádi šetříte čas, vybavte svoji domácnost kvalitním ohřívačem kojeneckých láhví. TrueLife Invio BW Double ohřívá mateřské mléko nebo příkrm v kojenecké láhvi rovnoměrně, díky cirkulaci ohřevu v pravidelných intervalech a udržuje konstantní teplotu. Díky funkci Keep Warm, která udržuje mléko při správné teplotě, máte krmení připravené kdykoli ho potřebujete. Konstatní teplota mléka v láhvičce je 37 °C. Ohřívač je vhodný pro všechny typy kojeneckých láhví.Kromě funkce rychlého ohřevu mléka a dětských příkrmů ohřívač disponuje i funkcí sterilizace. Nemusíte tedy pořizovat další přístroje, abyste udrželi láhvičky a dudlíky vašeho miminka v čistotě. Mód sterilizace zvolíte trojím stisknutím tlačítka na ovládacím panelu. Parametry: napájení: síťové, 220-240 V ~ 50/60 Hz 100% silikon bez BPA bezpečnostní nástavec - zajišťuje bezpečnou manipulaci s horkou láhvičkou Obsah balení: 1x TrueLife ohřívač 1x košík pro láhvičky 1x odměrka 1x víko


 • Beurer Ohřívač láhví BY 52
  Beurer Ohřívač láhví BY 52

  Beurer BEU-BY52 digitální ohřívač dětské stravy je ideální pomocník při přípravě stravy pro vaše miminko. Přístroj je vhodný pro..

  749.00 Kč
 • 59S UVC LED univerzální tyčový sterilizátor X5
  59S UVC LED univerzální tyčový sterilizátor X5

  Výkonný, přenosný ultrafialový UVC LED sterilizátor pro doplňkovou dezinfekci doma i na cestách. Vhodné na dezinfekci od sedací soupravy,..

  2190.00 Kč
 • BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví CarHome
  BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví CarHome

  Malé dítě nedbá na to, zdali jste na cestě nebo na výletě. I v nepříliš komfortním prostředí se pravidelně ohlásí s tím, že má..

  1299.00 Kč
 • TrueLife NannyWatch A15
  TrueLife NannyWatch A15

  TrueLife Hodinky NannyWatch A15 je revoluční dětská chůvička, kterou máte stále po ruce. Přesněji řečeno na ruce. Rodičovská jednotka..

  3990.00 Kč
 • 59S UVC LED přenosný sterilizátor X1
  59S UVC LED přenosný sterilizátor X1

  Přenosný ultrafialový sterilizátor pro doplňkovou sterilizaci doma i na cestách. Dezinfikujte mobilní telefon, roušky, respirátory,..

  999.00 Kč
 • BAYBY BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor
  BAYBY BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor

  Lahvičkám, dudlíkům a dalším pomůckám pro nejmenší je třeba věnovat zvýšenou péči. Sterilizace horkou párou je přirozená, levná..

  499.00 Kč
 • 59S UVC LED Bag sterilizátor P55
  59S UVC LED Bag sterilizátor P55

  Náš nejvýkonnější UVC sterilizátor, mobilní, s vlastním zdrojem energie. Dezinfikujte mobilní telefon, roušky, respirátory, erotické..

  1499.00 Kč
 • Elektrický parní sterilizátor NUK Vario Express Plus
  Elektrický parní sterilizátor NUK Vario Express Plus

  Parní sterilizátor NUK Vario Express šetrně sterilizuje dětské láhve pomocí páry – přitom odstraňuje 99,9 procent mikroorganismů bez..

  1990.00 Kč
 • NUK Odkapávač na láhve a příslušenství
  NUK Odkapávač na láhve a příslušenství

  Aby všechno příslušenství pro vaše nejmenší správně vyschlo, je NUK Odkapávač na láhve a příslušenství připraven usušit až 6..

  499.00 KčHledáte Sterilizátory a ohřívače lahví? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné ohřívač kojeneckých lahví truelife invio bw double bílýzelený!
© 2020Kontakt