Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW Double bílýzelený

Ohřívač Kojeneckých Lahví TrueLife Invio BW Double Bílýzelený

Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW Double bílýzelený

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:TrueLife
Cena:1190.00 Kč
Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW Double bílýzelený 2,5 (50%) 29 hodnocení

✅ Pokud chcete pro své dítě vždy jen to nejlepší, ale zároveň rádi šetříte čas, vybavte svoji domácnost kvalitním ohřívačem kojeneckých láhví. TrueLife Invio BW Double ohřívá mateřské mléko nebo příkrm v kojenecké láhvi rovnoměrně, díky cirkulaci ohřevu v pravidelných intervalech a udržuje konstantní teplotu. Díky funkci Keep Warm, která udržuje mléko při správné teplotě, máte krmení připravené kdykoli ho potřebujete. Konstatní teplota mléka v láhvičce je 37 °C. Ohřívač je vhodný pro všechny typy kojeneckých láhví.Kromě funkce rychlého ohřevu mléka a dětských příkrmů ohřívač disponuje i funkcí sterilizace. Nemusíte tedy pořizovat další přístroje, abyste udrželi láhvičky a dudlíky vašeho miminka v čistotě. Mód sterilizace zvolíte trojím stisknutím tlačítka na ovládacím panelu. Parametry: napájení: síťové, 220-240 V ~ 50/60 Hz 100% silikon bez BPA bezpečnostní nástavec - zajišťuje bezpečnou manipulaci s horkou láhvičkou Obsah balení: 1x TrueLife ohřívač 1x košík pro láhvičky 1x odměrka 1x víko


 • BabyOno Elektrická ohřívačka 2 v 1
  BabyOno Elektrická ohřívačka 2 v 1

  S tímto multifunkčním ohřívačem rychle a bezpečně ohřejete jídlo a slouží i jako sterilizátor. Má nastavitelnou teplotu podle druhu..

  549.00 Kč
 • Beurer Ohřívač láhví BY 52
  Beurer Ohřívač láhví BY 52

  Beurer BEU-BY52 digitální ohřívač dětské stravy je ideální pomocník při přípravě stravy pro vaše miminko. Přístroj je vhodný pro..

  899.00 KčHledáte Sterilizátory a ohřívače lahví? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné ohřívač kojeneckých lahví truelife invio bw double bílýzelený!
© 2021Kontakt