Tescoma láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá

Tescoma Láhev PAPU PAPI 150 Ml, Modrá

Tescoma láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kojenecké a dětské potřeby
Dodavatel:Tescoma
Cena:259.00 Kč
Tescoma láhev PAPU PAPI 150 ml, modrá 5 (100%) 18 hodnocení

✅ Špičková dětská láhev s prvotřídní antikolikovou silikonovou savičkou.   V čem Láhev PAPU PAPI  vyniká?   Je vyrobena unikátní technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví. Láhve vyrobené technologií nanoCARE™ jsou zcela unikátní, s podobnými produkty se na celosvětovém trhu nesetkáte, nemají konkurenci.  Díky použité technologii nanoCARE™ jsou láhve PAPU PAPI: antibakteriální nezabarvují se nevstřebávají pachy jsou ekologické. Dětská láhev 150 ml je dodávána se savičkou S pro děti od prvních dnů po narození. Dětská láhev 250 ml je dodávána se savičkou M pro děti od prvního měsíce věku. Láhve jsou opatřeny přesnou odměrkou a mají dostatečně velké komfortní úchyty, které lze z láhve snadno sejmout. Dětská láhev PAPU PAPI je vhodná pro použití se samostatně dodávanými antikolikovými savičkami PAPU PAPI všech velikostí.   Jaké má Láhev PAPU PAPI další výhody?   je nabízena v růžové barvě s originálním motivem laňky pro děvčata a modré barvě s originálním motivem slona pro chlapce. lze ji sterilizovat a používat k ohřívání v mikrovlnné troubě.   Materiál: Vyrobeno technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu. Čištění: Stačí opláchnout, není třeba mýt v myčce. Lze sterilizovat. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma savička PAPU PAPI, 2 ks, S
  Tescoma savička PAPU PAPI, 2 ks, S

  Špičková antikoliková savička vynikající pro krmení dětí z lahví PAPU PAPI.   V čem Savičky PAPU PAPI ..

  129.00 Kč
 • Tescoma savička PAPU PAPI, 2 ks, L
  Tescoma savička PAPU PAPI, 2 ks, L

  Špičková antikoliková savička vynikající pro krmení dětí z lahví PAPU PAPI.   V čem Savičky PAPU PAPI ..

  129.00 Kč
 • Tescoma savička PAPU PAPI, 2 ks, Y
  Tescoma savička PAPU PAPI, 2 ks, Y

  Špičková antikoliková savička vynikající pro krmení dětí z lahví PAPU PAPI.   V čem Savičky PAPU PAPI ..

  129.00 Kč
 • Bino batoh Krteček černázelená
  Bino batoh Krteček černázelená

  Tento malý batůžek bude skvělým společníkem na výlety. Vejde se do něj svačinka i oblíbená hračka. Je potisknutý krásným motivem..

  229.00 Kč
 • Dětská pokladnička Zebra, 18 x 10 cm
  Dětská pokladnička Zebra, 18 x 10 cm

  Naučte svoje děti spoření s pomocí této krásné pokladničky ve tvaru zebry. Mince se hází do otvoru na hřbetu zvířátka...

  129.00 KčHledáte Kojenecké a dětské potřeby? V sekci pro děti je možné objevit jedinečné tescoma láhev papu papi 150 ml, modrá!
© 2021Kontakt