Čtvrtého srpna 1888 se v Čáslavi narodil Jan Blahoslav Kozák, dnes zapomínaný, ale kdysi významný myslitel, vysokoškolský pedagog a také politik doby mezi oběma velkými válkami. Vyrůstal na faře, absolvoval teologii, ale zároveň i filozofii; doktorát

Miloš Forman vyrůstal jako sirotek. Rodiče mu před jeho ...

Poslední okamžik s tatínkem. Že se něco děje, zjistil malý Miloš až v den s takřka magickým datem - 4. 4. 1940. Gestapo přišlo pro jeho tatínka přímo do učitelského ústavu v Čáslavi, kde Miloš studoval a otec učil.Neměl nejmenší tušení o tom, že se t

Muži A: FK Čáslav – Sokol Libiš 3:1 (2:0) – Tělovýchovná ...

Ani ve druhém soutěžním utkání se nám nepodařilo bodovat. Ve středu jsme sehráli kvalitní utkání 1 kola MOL cup se Zápy s výsledkem 0:2…byl jsem s hrou a předvedeným výkonem spokojen (ne s výsledkem..) a tak jsem očekával bitvu o body v Čáslavi. Opak

FK Pardubice

Dvoubranková prohra rezervy v Čáslavi. Po pěti výhrách v řadě zajížděla v neděli pardubická rezerva do Čáslavi, ale na stadionu Pod Hrádkem se jim tentokrát nedařilo a prohráli 2:0, když se o výsledku rozhodlo již v první půli. více

Zimní soustředění starších žákyň |

Starší žákyně mají za sebou soustředění v Čáslavi a několik zápasů proti chlapeckým týmům. Zimní soustředění na rozdíl od toho letního proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Hráčky odehrály v rámci soustředění i přípravné utkání proti místním ligovým s

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

FKČáslav (Česko) přestupy - posily a oslabení, přestupy v ...

FKČáslav (Česko) - přestupy - 2008/2009. Zprávy Aktuální sezóna. Divize C 2019/2020 MOL Cup 2019/2020 přehled všech zápasů

Česká šestnáctka v Čáslavi Rusům podlehla -

V zápase v Čáslavi jsme byli daleko zdatnější, organizovanější v obraně i v napadání. I střelecky to bylo vyrovnané utkání. Trochu se trápíme v koncovce, ale také v koncentraci, kdy na chvíli vypadneme z toho, co chceme hrát a soupeř nás za to nekomp

Hortis (hortiszahrady) on Pinterest

Hortis | Jsme soukromá firma zabývající se zahradnictvím, prodejem květin, realizací zahrad a veřejné zeleně. Jsme prověřeni trhem už od roku 1990. Navštivte nás v centrech v Čáslavi a Ždidlochovicích!

FortunaČáslav – otevírací doba –

Otvírací doba o víkendu je v Fortuna v Čáslavi jako každý všední den. V sobotu i v neděli mají otevřeno od 10.00 do 23.00. Doufáme , že náš web Vám pomohl zjistit, kdy že má Vámi hledaná pobočka otevřeno a že se Vám náše stránky líbí.

Čáslav vybojovala postup do první ligy -

Čáslav na mostecké půdě prohrávala už 0:2, když se trefili Da Silva a Diego. Jenže hosté dokázali ještě do poločasu vyrovnat. Nejprve skóroval v 36. minutě z bezprostřední blízkosti Fikejz, minutu po něm vyrovnal hlavou Vít. Vítězný gól zařídil v 62.