Bezpečné sázení

fotbal hattrick czhattrick fotbal hattrick cz

FOTO Dvě penalty a hlavička. Tak Ronaldo nastřílel hattrick

Podívejte se na fotografie z utkání španělské La Ligy, ve kterém vstřelil Cristiano Ronaldo hattrick do brány La Coruni.

Kukův hattrick na výhru v derby nestačil -

Ani počin, na který se jen tak nezapomene, nestačil na vítězství ve slavném derby. Slávista Pavel Kuka dal hattrick, přesto jeho tým Spartu neporazil. Po strhujícím zápase se rivalové v předehrávce 21. kola ligy na Letné rozešli smírně 4:4. V histori

Tettehův hattrick nás potěšil, o ... -

V kádru pořád zůstává třicet fotbalistů, zúžení se blíží. Posila do základní sestavy nedorazila. Fotbalová Sparta zatím fanoušky napíná. „Do odletu na soustředění máme času dost,“ říká asistent Michal Horňák.

Hattrick Seriál Stadiony ME 2020: Glasgow, Dublin, Kodaň: Rekordman, skleněná vlna a prcek Mistrovství Evropy 2020 bylo, jak známo, kvůli světové pandemie koronavirupřesunuto na rok 2021, ovšem seriálmagazínu HATTRICK o stadionech EURO 2020 pokračuje

Odchovanci hradeckého fotbalu ... - Futsal |

Vítězem 27. ročníku futsalového turnaje Dobrušky pohár (DoPo) se stal tým Odchovanci hradeckého fotbalu, který ve finále zdolal Zlej se(n) Pardubice 4:0. Bronz získal Redbull Zábřeh. Pokus o zlatý hattrick nevyšel nejúspěšnějšímu týmu čtvrtstoleté hi

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Domácí fotbal – 2. stránka –

Hattrick (41) Ligová procházka Pavla Procházky (5) Zahraniční fotbal (6) ... ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY. V době koronavirové krize, kdy se fotbal zcela zastavil, zaujala v Česku hlavně kauza Martina Haška mladšího. Ten, jako známo, podal ve Spa

Hattrick Míči na domácí Litoměřice nestačil -

První poločas nabídl jen jednu branku, kterou vstřelil domácí Krok. Po přestávce zvýšil na 2:0 litoměřický Zapletal a Slavia začala snižovat. Konkrétně Míča, který postupně nastřílel hattrick, ale ani jednou se hostům nepodařilo vyrovnat. Další trefy

Fotbalový portál (výsledky průzkumu) | Vyplňto ...

evropské soutěže. fans scéna. jsem fanoušek Barcelony a tím pádem dobrého fotbalu,takže to z toho vyplívá. o neobvyklých (méně v tisku prezentovaných) zahraničních ligách (např. ligy Jižní Ameriky a mexické či MLS, hráči, kluby, stadiony a pod, nebo

Argentinec Martínez dal Mexiku hattrick ... -

Útočník Interu Milán Lautaro Martínez nastřílel v úterý během 22 minut hattrick Mexiku a přispěl v přípravném utkání k výhře fotbalistů Argentiny 4:0. Za týden Inter přivítá pražskou Slavii v úvodním utkání skupinové fáze Ligy mistrů.

Úchvatné sólo a hattrick! Mbappé zničil ... -

Francouzský fotbalista Kylian Mbappé hattrickem rozhodl o vítězství Paris Saint Germain ve středečním semifinále Francouzského poháru na hřišti Lyonu. Jednadvacetiletý útočník se v druhém poločase blýskl famózním sólem téměř přes celé hřiště. PSG pos