Bezpečné sázení

fotbal turecko dálniční známka slovensko

Slovenská dálniční známka - kolik stojí a jak ji koupit...

Po vzoru Slovenska přešlo konečně Česko také na elektronickou dálniční známku. Pro cestu na Slovensko je nejlepší si dálničku zaplatit buď doma online...

Dálniční známka Slovensko -

Ceny elektronických dálničních známek na Slovensku. Poradíme, kde a pro jaká vozidla známku koupit i kde naleznete aktuální přehled zpoplatněných silnic.

Dálniční známka Slovensko 2022 - cena |

Kolik stojí dálniční známka Slovensko 2022? Kde a jak koupit elektronickou dálniční známku na Slovensko a kde jsou placené dálnice a silnice?

Dálniční známka Chorvatsko - známka nebo mýto? - Portál řidiče

Pokud se v létě uvolní opatření, jistě někteří vyrazí do českého dovolenkového ráje na Jadranu. Jenže po cestě je třeba zaplatit mýtné, jinak se dovolená výrazně prodraží.

Dálniční známka Rumunsko -

Ceny dálničních známek v Rumunsku, rozdělení vozidel do kategorií i odkazy na online prodejce e-vinět.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Dálniční známka Slovensko 2022 - Ceny, Úseky, Pokuty - Autotrip...

Chystáte se vycestovat na Slovensko? Přečtěte si u nás kde a za kolik známku koupit, jaké další poplatky vám hrozí a zjistěte další informace.

Slovenská dálniční známka | Slovensko

Pro průjezd dálnice nebo některých rychlostních silnic na Slovensku je třeba mít platnou dálniční známku. Vylepenou dálniční známku na čelním skle vozu musí mít řidiči aut do tři a půl tuny.

Dálniční známka Slovensko |

I když je slovenská dálniční síť poměrně řídká (nemá na délku více než 380 km), stejně je třeba při vjezdu na vybrané úseky platit. V minulé, roce přešlo Slovensko kvůli úspoře nákladů a snazší dostupnosti dálničních známek na elektronický...

Slovensko zavede elektronické dálniční známky, klasické...

Řidiči na Slovensku si od ledna 2015 vedle nalepovacích kuponů budou moci koupit dálniční známku také elektronicky na internetu, klasické kupony se pak postupně zruší. Slovenské ministerstvo dopravy se tím chce bránit proti padělání.

Dálniční známka Slovensko - ceny 2022 - Tolls.eu

Slovenské eznámky s platností 10 dní, 30 dní, 365 dní a rok lze koupit online na v automatech na hraničních přechodech a na benzínových pumpách.