Bezpečné sázení

hc slavia praha zadák vašíček nejlepší hokej hrajeme

Sparta vyhrála derby, Litvínov rozbil Kometu a vede. Zlín ...

První pražské derby v nové sezoně vyhráli hokejisté Sparty. V předešlých kolech se jim nedařilo, na Slavii se však rozehráli a čtyřmi góly v první třetině zlomili odpor rivala, který se už nezvedl. Díky výhře 5:2 se Sparta dostala na 8. místo v tabul

Červenka na všechno nestačil, Slavia zkolabovala -

Třinec - Třinec doma utrpěli šestigólový debakl od Pardubic, v Budějovicích viděli gól až v prodloužení.

Slavia bojovala a vyrovnala sérii -

Nezměrnou vůli a touhou po vítězství dokázali hokejisté Slavie vyrovnat čtvrtfinálovou sérii s Českými Budějovicemi na 2:2. Pražané v utkání třikrát vedli a hosté třikrát vyrovnali. Rozhodující gól dal kapitán Josef Beránek, který zády k brance vystř

CZE 3:0 CAN |Česko - Kanada (Mistrovství světa 2005 ...

JaroslavŠpaček Česko HC Slavia Praha Marek Židlický Finsko IFK Helsinky ... Josef Vašíček Česko HC Slavia Praha Václav Varaďa Česko HC Vítkovice Steel ... je až branka, která padla 4 minuty před koncem a jejím autorem byl Joe Thornton, takže výhra 5:

HC Slavia Praha | Proti Plzni s navrátilcem Hronkem

S nejbližším soupeřem, týmem Lasselsberger Plzeň, mají zatím slávisté v sezóně negativní bilanci - na západě Čech dvakrát prohráli, a proto budou chtít ve čtvrtek navázat na vítězství ze Sazka Areny. Plzeň jako loni bojuje o místa v play-off, zatím j

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

HC Sparta Praha» Přijďte pomoci k vítězství v derby a ...

Ten Klepišovi nedával moc šancí ukázat, že hokej umí a ubíjel jeho talent na farmě v AHL. Šikovný forvard se proto vrátil do Prahy a hned v prvním utkání se blýskl gólem. Dobře se mu vedlo i v reprezentaci, když se trefil do sítě Slovenska, Švédska i

Sparta na Slavii v derby neměla. V ničem -

Hokejové Praze vládne Slavia. Podruhé za sebou opanovala derby, tentokrát na Spartě. A jako naposledy v Sazka Areně Slavia předčila městského rivala ve všech herních činnostech, vyhrála 6:3. Když se obránce Jan Hanzlík postavil slávistovi Jakubu Klep

HC DYNAMO PARDUBICE– Reportáž ze zápasu: Slavia Praha ...

PRAHA— Na neproměněné šance doplatili hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice v utkání na ledě Slavie Praha. Východočeši byli po valnou většinu zápasu aktivnější, gólově se ale prosadil pouze Tomáš Nosek. Hosté byli za obrovskou snahu odměněni jedním

Kometa se Spartou? Skoro jako derby,říká tvrďák Vašíček ...

Brno /ROZHOVOR/– V pátek v Litvínově poprvé oblékl brněnský modrobílý dres, a hodně bouřlivý týden zakončí proti pražské Spartě. Pro „slávistu“ Jiřího Vašíčka tak skončí období změn tradičním derby. Jenže řízný bek už naskočí za Kometu Brno, která Pr

Kladno padlo s Třincem, derby vyhrála Slavia -

Praha - V 17. kole hokejové extraligy se dočkal premiérové výhry na lavičce Mladé Boleslavi kouč Holaň, Kometa přehrála Zlín, Plzeň konečně našla recept na Liberec.