Bezpečné sázení

hokej u jaroměře

s námi víte víc

Vyvlastnění pozemku pro stavbu dálnice D11 u Jaroměře platí, rozhodl soud Krajský soud v Hradci Králové potvrdil vyvlastnění pozemku pro stavbu dálnice D11 u Jaroměře.... Vysokorychlostní internet do odlehlých míst Česka.

Náchodsko -

U Jaroměře se zřítil do pole větroň, zraněný pilot je v nemocnici Příčiny nehody policie vyšetřuje. Nezvykle chladná letní noc: Na šesti místech v Česku mrzlo, v Krkonoších bylo -3,3 stupně Celsia

HCM Jaroměř

Klubový web HCM Jaroměř. Hokejová školička odstartovala! Ve čtvrtek 3.10. 2019 byla zahájena tradiční akce hokejového klubu mládeže HCM Jaroměř pro nejmenší děti z Jaroměře a okolí ve věku 4 až 7 let.

Hokej MS v hokeji, Extraliga a NHL na jednom místě

11:39 Hokejisty prvoligové Třebíče povede bývalý útočník Roman Mejzlík, jenž dosud působil v klubu u mládeže. Třebíčský rodák bude stejně jako jeho předchůdce Radek Novák, který před dvěma týdny náhle zemřel v 47 letech, zastávat současně post sporto

Úvodní stránka -

Hokej . Turnaj pro týmy ročník 2010-2016. Jun, 24. 2020. bez certifikace. MRak Czech hockey CUP 2019 - Říčany. Obsazeno. Kat AA. Hokej Turnaj pro týmy ročník 2011-2016. Jun, 25. 2020. bez certifikace. Vyškov - 3 denní kempKHA. 30 / 30 Volno Kat AAA.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

HCM Jaroměř | V Jaroměři mají děti o hokej velký zájem

Občas vypomáhá u mládeže Tomáš Vejman. A v neposlední řadě občas přijdou ochutnat trenérské řemeslo i další, hlavně mladší hráči áčka. A nám to ulehčuje naší práci. Takže za to jim patří poděkování. Sám ještě aktivně hraješ za první tým Jaroměře, po

Hradecký kraj -

Zprávy z Hradce Králové i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Hradeckého kraje.

Obec Velichovky

O obci - Velichovky Obec Velichovky se nachází v okrese Náchod, kraj Královéhradecký, zhruba 5,5 km západně od Jaroměře. Obec má bohatou historii. V obci žije asi 750 obyvatel. V obci je základní a mateřská škola. V roce 1985 byla k obci Velichovky p

Jaroměř -

Dlouho odkládaná stavba dálnice D11 z Hradce do Jaroměře začne už brzy, slibuje Ťok Z Hradce Králové do Jaroměře by mohla být dálnice v délce 23 kilometrů dokončena v roce 2021. Fotoblog: Na kole vrškem Labské cyklostezky.

Jedu na návštěvu, ale neohlásím se domácímu. Vítejte v ...

Taky vám přijde divné, že premiér přijede do Hr. Králové na návštěvu a primátor o tom neví? Zkuste se na to ale podívat jeho očima. Nevládne na Královéhr. kraji a nemá ani zástupce v senátu. A volby budou už v říjnu. Takže kampaň!