hokej uk praha

Engineers Prague - UK HOCKEY PRAGUE, 11.03.2020 | ...

Engineers Prague - UK HOCKEY PRAGUE, 11.03.2020

Team |

Jako hráč odehrál čtrnáct sezón v nejvyšší soutěži za mužstva Motorlet Praha, Sparta Praha a Dukla Jihlava. V 340 utkáních nastřílel 153 branek. Za reprezentaci ČSSR odehrál 30 utkání, ve kterých nastřílel 11 branek. Trenérskou kariéru začal v roce 1

Sledujte sport online | TV Tipsport

Fotbal, hokej, tenis a další sporty živě a zdarma na TV Tipsport. Live streamy z nejlepších soutěží světa. Exkluzivně všechny zápasy Tipsport extraligy!

Sport Nejlepší sport

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah - divadlo, hudba, koncert ...

Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Home - Veřejný web - České vysoké učení technické v Praze

Slavnostní předání výtěžku sbírky ČISOK COVID-19 se uskuteční 11. června od 11.00 hodin v budově ČVUT-CIIRC. Registrace probíhá zde.

UK Praha | Archivčlánků

Hokej mě začal opět strašně bavit, říká Pořádná přestřelka se Zlínem, UK Praha slaví druhou výhru Bylo to hlavně o tvrdé dřině a důrazu, hodnotí úvodní zápas kapitán Jan Valder.

Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live

HC Kobra Praha» oficiální internetové stránky

Kobra Praha se večtvrtfinále utká s zatím neznámým soupeřem. Po 20.2. Osmifinále s Pískem. V osmifinále vyřazovací části narazí pražská Kobra na hráče Písku . Po 13.2. Dohrávka zápasu. Čeká nás dohrávka 24. kola s hokejisty Jablonce. Přijďte se na ut

Hokej– ČT sport – Česká televize

Hokej v 60 minutách. Jeden na jednoho: Martin Procházka a David Rittich. ... SPARTA PRAHA 52 21 - 14 - 1 - 16 174:145 92 4. BK MLADÁ BOLESLAV ...