Bezpečné sázení

hráčská smlouva fotbal

Vlastimil Petržela – Wikipedie

Hráčská kariéra. Začínal v Kralicích na Hané.V dorosteneckém věku přestoupil do TJ OP Prostějov, kde se stal v sezoně 1973/74 nejlepším střelcem Jihomoravského krajského přeboru.Odsud si jej vytáhla prvoligová brněnská Zbrojovka, v jejímž dresu debut

Hráči MLS odsouhlasili kolektivní smlouvu a dohrání sezony ...

Fotbalový článek na téma: Hráči MLS odsouhlasili kolektivní smlouvu a dohrání sezony. Rubrika: Aktuality. EuroFotbal vám nabízí další fotbalové články, zprávy, výsledky a fotbal. statistiky.

Víc má jen Šipačov. Jaškin podepíše s Dynamem smlouvu na ...

Český útočník Dmitrij Jaškin z Dynama Moskva, který byl v pondělí vyhlášen nejužitečnějším hráčem základní části Kontinentální ligy, bude druhým nejlépe placeným hokejistou soutěže. Podle ruského serveru činí jeho základní plat 95 mili

FIFA 19– Webová infografika k UCL – Oficiální stránka EA

FIFA 19– Webová infografika k UCL – Oficiální stránka EA

Čišovského ničí nemoc, teď ho podpořili kamarádi ...

Plzeň - Je to moc smutná story. Marian Čišovský už asi nikdy nebude moci hrát fotbal. Skvělého slovenského stopera, který ještě nedávno hlídal třeba i Messiho, ničí krutá nemoc. V úterý ho pozdravili kamarádi ze slovenského i českého národního týmu.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Metodické materiály | Český hokej

IVANA VORASICKÁ: Funkce: recepční, asistentka Telefon: +420 211 158 000 Mobil: +420 737 197 172 Fax: +420 233 336 096 E-mail:

Vzor profesionální hráčské ... - Futsal |

Dle závěrů Komise futsalu s ohledem na legislativu FAČR je tato verze smlouvy využitelná i pro kluby a hráče futsalu již od 1. 7. 2016.

Galerie |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

Jak zvládne Martin Held na jaře své dvě role? - Písecký deník

Novou tváří v realizačním týmu fotbalistů prvoligového Dynama je od letošního roku čtyřiadvacetiletý Martin Held, jenž na Střeleckém ostrově působil i jako hráč spolu se svým bratrem Jakubem už od žáků, teď v Dynamu (kde působí jako klubový lékař řad

Dva měsíce bez gáže? Lze zrušit smlouvu, shodla se FIFA a ...

Světová fotbalová federace FIFA a hráčská asociace FIFPro se dohodly na nové šestileté smlouvě. Podle ní by hráči mimo jiné měli v budoucnu mít možnost zrušit smlouvu a odejít z klubu, pokud jim dva měsíce nezaplatí.