Bezpečné sázení

italský jackpot do itálie covid

V italské populární loterii SuperEnalotto se hraje o astronomický jackpot 123 milión eur, v přepočtu tedy o více než tři miliardy korun. O tom, zda padne, se rozhodne v úterý. Aktuální jackpot je třetí nejvyšší v historii italské loterie.

Covid-19 (též Covid-19;[pozn. 1] z anglického spojení coronavirus disease 2019, což česky znamená koronavirové onemocnění 2019; výslovnost: [kovid devatenáct]; podle ICD-11 označené XN109) je vysoce infekční onemocnění, které je způsobeno...

‌Pozor od 1. června platí vstup do Itálie již bez omezení, povinnost prokázat se EU Covid certifikátem při vstupu do Itálie končí 31.

Italská vláda zveřejnila dekret, podle kterého budou od 15. října všichni zaměstnanci moci pracovat, pouze pokud budou mít Covid-pas.

Covid19 - aktuální podmínky cestování do Dominikánské republiky a návratu do ČR

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Efektivnější přístupy se ignorovaly. Pacienti, kteří zemřeli na ventilátorech, byli klasifikováni jako úmrtí na covid v případě, že „nebylo možné jako primární příčinu úmrtí vyloučit covid-19“.

‌Pozor!!! Zpřísnění podmínek. S účinností od 10. 12. platí pro cestující z ČR a většiny evropských států povinnost zajistit si před

Italská vláda se dnes chystá schválit další zpřísnění pravidel pro neočkované. V zemi vytvoří dvě úrovně covidových certifikátů a ta vyšší bude dostupná jen pro lidi, kteří dostali očkování nebo prodělali nemoc covid-19, informovala...

Italský premiér oznámil, že je pro povinné očkování proti koronaviru. Chtěl by ho v zemi zavést, až vakcíny definitivně schválí Evropská léková agentura (EMA). Zatím jsou schválené pouze pro nouzové použití.

Řím - Sto milionů eur (asi 2,6 miliardy korun) může vyhrát v italské loterii SuperEnalotto člověk, který trefí šest tažených čísel, žolíka a ještě dodatkové číslo. A protože jde o rekordní jackpot, rozpoutala se v Itálii sázecí mánie.