Bezpečné sázení

italský jackpot do itálie covid

V italské loterii se hraje o tři miliardy korun -
V italské populární loterii SuperEnalotto se hraje o astronomický jackpot 123 milión eur, v přepočtu tedy o více než tři miliardy korun. O tom, zda padne, se rozhodne v úterý. Aktuální jackpot je třetí nejvyšší v historii italské loterie.
Covid-19 – Wikipedie
Covid-19 (též Covid-19;[pozn. 1] z anglického spojení coronavirus disease 2019, což česky znamená koronavirové onemocnění 2019; výslovnost: [kovid devatenáct]; podle ICD-11 označené XN109) je vysoce infekční onemocnění, které je způsobeno...
Informace k cestování do Itálie | Generální konzulát České...
‌Pozor od 1. června platí vstup do Itálie již bez omezení, povinnost prokázat se EU Covid certifikátem při vstupu do Itálie končí 31.
Itálie od covid-pas pro zaměstnance, hrozí pokuta či ztráta...
Italská vláda zveřejnila dekret, podle kterého budou od 15. října všichni zaměstnanci moci pracovat, pouze pokud budou mít Covid-pas.
Covid19 - aktuální podmínky cestování do Dominikánské republiky...
Covid19 - aktuální podmínky cestování do Dominikánské republiky a návratu do ČR

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Italský institut přezkoumal statistiky úmrtí na covid, došel k...
Efektivnější přístupy se ignorovaly. Pacienti, kteří zemřeli na ventilátorech, byli klasifikováni jako úmrtí na covid v případě, že „nebylo možné jako primární příčinu úmrtí vyloučit covid-19“.
Příjezdy do Itálie | Velvyslanectví České republiky v Římě
‌Pozor!!! Zpřísnění podmínek. S účinností od 10. 12. platí pro cestující z ČR a většiny evropských států povinnost zajistit si před
Itálie se zaměří na neočkované, zavede dvě úrovně covid pasů...
Italská vláda se dnes chystá schválit další zpřísnění pravidel pro neočkované. V zemi vytvoří dvě úrovně covidových certifikátů a ta vyšší bude dostupná jen pro lidi, kteří dostali očkování nebo prodělali nemoc covid-19, informovala...
Itálie plánuje povinné očkování. Covid pas budou Italové...
Italský premiér oznámil, že je pro povinné očkování proti koronaviru. Chtěl by ho v zemi zavést, až vakcíny definitivně schválí Evropská léková agentura (EMA). Zatím jsou schválené pouze pro nouzové použití.
V italské loterii se hraje o rekordní jackpot, lidé sázejí své...
Řím - Sto milionů eur (asi 2,6 miliardy korun) může vyhrát v italské loterii SuperEnalotto člověk, který trefí šest tažených čísel, žolíka a ještě dodatkové číslo. A protože jde o rekordní jackpot, rozpoutala se v Itálii sázecí mánie.