jakub kolařík hokej

HC VÍTKOVICE STEEL - HC Slavia Praha, 01.04.2010 | Hokej ...

HC VÍTKOVICE STEEL - HC Slavia Praha, 01.04.2010

Jakub Kolařík | - web českého hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj | Krajský svaz ...

Olomoucký kraj 0:4 (0:2,0:2,0:0) Moravskoslezský kraj. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 13:19: H: Adam CSABI Ilja KOVALČÍK

Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj | Středočeský ...

Krajský svaz ledního hokeje Středočeský kraj | telefon: 602 270 903 | email: 602 270 903 | email:

Pořadí týmů - Hobby Hokej Brno

Kolo. Datum. Den. Místo. Čas. Soupěř. Soupeř. 1. 1. 9. 2019. neděle. Vyškov. 15,30. Hobby Hokej Brno. vs. Free Star. 1:3. 1. 9. 2019. neděle. Vyškov. 17,00 ...

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Jakub Voráček – Wikipedie

Reprezentační kariéra. Již od mládežnických kategorií reprezentuje ČR, účastnil se na dvou mistrovství světa do 18 let v letech 2006 a 2007, dvou mistrovství světa dvacetiletých v letech 2007 a 2008.Jeho premiéra v seniorském týmu nastala 29. dubna 2

PRE 7:2 PIS | HC ZUBR Přerov - IHC Králové Písek (Play-off ...

Hokej. Play-off REDSTONE extraligy juniorů ... Střelu tahem zpoza levého kruhu vyslal Dobša, Jakub Karbulka zasáhl vyrážečkou. 57:03. O puk se bojuje v obranném pásmu Písku. 56:28. Z mezikruží to rychle zkusil Hradil, jeho pokus byl však moc vysoký a

Tým - HC Vimperk 2012-2013, Hokej Vimperk, přípravka ...

Jakub Lom. Datum narození: 2012 Pozice: Útok Oblíbený hráč z NHL: Jakub Voráček Oblíbený hráč z ČR: Jakub Voráček Držení hole: Levá Oblíbené jídlo: Řízek, Svickova Zájmy: hokej, kolečkové brusle, kolo Hraju si: Playstation, NHL

Free star Hobby hokej Liga

Free star Hobby hokej Liga. FSHHL. Hokejová liga pro pokročilé hráče. Účastnit se může každý občan bez aktivní hokejové minulosti. ... Kolařík Mario : 17. ... Pospíšil Jakub : 5. Kostelník Adam : 6.

Rožnov p.Radhoštěm - HC Studénka | Krajský svaz ledního ...

Statistika zápasu; Hlavní rozhodčí: Denis Čahoj: Čároví rozhodčí: Lukáš Puczok Michal Bártek (VS84) Střely po třetinách