jakub šulc hokej

HC Slavia Praha | Mládež | Soupiska Junioři 2003/2004

JakubŠulc 34 let / 16. 12. 1985 / 183 cm / 82 kg / L ... Jakub Havlín 33 let / 10. 7. 1986 / 183 cm / 81 kg / L 24 Petr Jelínek 35 let / 19. ... Pojď hrát hokej! Správný sport pro vaše dítě! Hlavní město Praha podporuje mládežnický hokej.

HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav | Středočeský Krajský ...

Středočeský hokej. Krajský výkonný výbor Sportovně technická komise Disciplinární komise Trenérsko metodická komise Komise rozhodčích Dozorčí rada Soutěže Rozpisy soutěží Tabulky Statistiky hráčů Sezóna 2019/2020 ... Jakub ŠULC: 0: 0: 0: 10: 0: 8: O:

HC Slovan Louny - HC Lovosice | Krajský svaz ledního ...

Jakub VAVRICA , Martin DITTRICH 5/4 38:40: H: JanŠULC Ondřej VITVAR , Karel GUDERA 5/5 3. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 44:21: D: Patrik RAIS Martin DITTRICH 5/5 47:40: D: Martin DITTRICH Patrik RAIS 5/5 53:51: H: Jaroslav VANDAS ...

PRI 7:2 CAS | HC Příbram - HC Čáslav (Krajská liga ...

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Jiří Drtina - Hokej

HOKEJ U LEDU: Zklamání zůstává, ale Říha už si hledá novou práci V Brně to nevyšlo, v Olomouci chce být hokejový útočník Kucsera lídrem Nadějný brankář Kváča mění dres, z Třince míří do Liberce

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

HC TNP Praha - HC Kobra Praha | Krajský svaz ledního ...

HC TNP Praha 4:5 (2:2,2:0,0:3) HC Kobra Praha. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 03:43: H: Jan ŠUBRT Jakub MUŽÍK

Jakub Orsava - Hokej

Pardubický hokejový útočník Jakub Orsava, který dal v zápase s Litvínovem už předtím dva... Hrubec chytil šanci pardubického Orsavy a zachránil Třinci body 6.2.2016 12:30

Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje | Statistiky hráčů ...

Hráč Tým Post Z G A B T +/-1. Vraný Dominik: HC KLAUSTIMBER: U: 18: 47: 14: 61: 4: 0: 2. Mašek Václav: HC Holýšov: U: 21: 29: 24: 53: 24: 0: 3. Kasl Jan: So ...

Hokejový klub Čáslav - HC Příbram | Středočeský Krajský ...

Středočeský hokej. Krajský výkonný výbor Sportovně technická komise Disciplinární komise Trenérsko metodická komise Komise rozhodčích Dozorčí rada ... Jakub ŠULC Jan SLADKÝ 5/4 Statistika zápasu; Hlavní rozhodčí: Jan Gabriel: Čároví rozhodčí: Tomáš K