Zahradní oblouk Optima II

Zahradní Oblouk Optima II

Zahradní oblouk Optima II

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Venkovní nábytek – příslušenství
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:4235.00 Kč
Zahradní oblouk Optima II 3,75 (75%) 21 hodnocení

✅ Kvalitní kovový zahradní oblouk s nosným rámem z ocelových trubek 3/8" (vnější průměr cca 17,5 mm). Ozdobné výplně jsou z plného materiálu. Povrchová úprava je řešena černou akrylátovou polomatnou barvou ZINOREX. V dolní části má oblouk pacičky s dírou na zabodnutí do trávníku nebo přikotvení do dlažby pomocí kotevní techniky. Jedná se o kvalitní český výrobek. Výška 216 cm, šířka 125 cm, hloubka 50 cm. Hmotnost 18,500 Kg.


 • Zahradní křeslo Gold
  Zahradní křeslo Gold

  Zahradní křeslo Gold je velmi pohodlné masivní křeslo s kvalitním opracováním a stabilním provedením. Dodáváno je v demontu. Součástí..

  3162.00 Kč
 • Zahradní křeslo Orb
  Zahradní křeslo Orb

  Zahradní křeslo Orb je velmi pohodlné masivní křeslo s kvalitním opracováním a stabilním provedením. Dodáváno je v demontu. Součástí..

  1686.00 Kč
 • Zahradní křeslo Sevila
  Zahradní křeslo Sevila

  Zahradní křeslo Sevila je velmi pohodlné masivní křeslo s kvalitním opracováním a stabilním provedením. Dodáváno je v demontu. Součástí..

  2086.00 Kč
 • Zahradní židle Orb
  Zahradní židle Orb

  Zahradní židle Orb je velmi pohodlná masivní židle s kvalitním opracováním v jednoduchém provedení. Dodávána je v demontu. Součástí..

  1768.00 Kč
 • Zahradní židle Finland
  Zahradní židle Finland

  Zahradní židle Finland je velmi pohodlná masivní židle s kvalitním opracováním v jednoduchém provedení. Dodávána je v demontu. Součástí..

  2112.00 KčHledáte Venkovní nábytek – příslušenství? V sekci nábytek je možné objevit jedinečné zahradní!
© 2020Kontakt