Bezpečné sázení

profesionální fotbal | názory trenérů top fotbal

Rugby Club Zlín

RC Zlín – RC Olomouc 36:10 (10:10). První domácí utkání po „koraviru“ v sobotu 30. 5. 2020 zvládl tým RC Zlín U16 skvěle. V náhradní soutěži nazvané Rugby cup U16 mu soupeřem byla Olomouc, takže šlo vlastně o jakési derby.

ZŠ Vrbno pod Pradědem

S běžkami se seznámili při zábavných hrách na školním hřišti, zahráli si např. dokonce fotbal na jedné běžce. V posledních dvou dnech jsme se vypravili do opravdické přírody, vyšlapali jsme si až do lesa nad naším Vrbnem. Zde jsme si cvičili odraz ve

AUKRO– největší české online tržiště

Na Aukru najdete elektroniku, módu, sportovní potřeby, vše pro dům a zahradu, sběratelské a umělecké předměty a spoustu dalšího z první i druhé ruky.

Radovánek - středisko volného času - Radovanek

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci nezletilých dětí. Středisko volného času RADOVÁNEK otevřelo dne 18. května 2020 opět svá pracoviště.

Město Tišnov | oficiální web

Upozorňujeme občany na částečnou uzavírku ulice Ostrovec, kde bude probíhat výstavba prodloužení vodovodu, a to v době od 2.6. do 2.7.2020.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

ZŠ Dolní Lhota

Jsme všichni profesionální trenéři, zaměstnáni v klubu na hlavní pracovní poměr. V OC Žabka platíme celoroční nájem a od ledna 2020 budujeme novou gymnastickou halu v Opavě Kateřinkách. Dalším dotazem je, zda můžeme převést školné na další pololetí.

- největší obchod s počítači a elektronikou |

Největší obchod s počítači a elektronikou! 33 prodejen, 44 Alzaboxů, PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem a ihned k odběru!

Bazar a inzerce zdarma -

Vyberte si co potřebujete z 1 900 000 aktuálních inzerátů. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru.

NIR - vše pro kulečník, šipky, terče a stolní fotbal

Jsme specializovaný E-shop a kamenná prodejna v Brně na produkty z oblasti kulečník, stolní fotbal, air hockey, šipky a terče. Servis, náhradní díly.

Škodaland | Škodaland

V areálu vzniklo také centrum pro seniory s řadou posilovacích strojů, dětské hřiště, hřiště na fotbal, plážový volejbal a další. Do areálu je zakázaný vstup se zvířaty. Městský obvod Plzeň 3 v zastoupení starostou Mgr. Davidem Procházkou i nadále pr