Bezpečné sázení

rozhodnuto v prvním poločase fotbal fulnek – sokol 0

SK Slavice - Fotbal - Jaro 2019

Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný jako v prvním. Byl to fotbal plný nepřesností a osobních soubojů. V 75. minutě přišlo nedorozumění mezi domácím brankařem a obráncem. Toho využil Marek Pohořilský a upravil na konečných 0:2.

starší články :: FOTBAL

V průběhu utkání se střídaly světlé okamžiky s chaosem, ale nakonec jsme utkání dotáhli do vítězného konce. V prvním poločase jsme neproměnili několik šancí až nás soupeř po luxusním namazán od našeho stopera v poslední minutě poločasu potrestal 0:1.

TJ Sokol Stará Paka - Příspěvky | Facebook

Staropačtí hráči tak po prvním poločase prohrávali už 3:0. Ve druhém poločase se už nehrál pohledný fotbal. Hráči Nového Města se do útoku nijak netlačili a Staropačtí nedokázali ze hry ohrozit branku Nového Města, i proto že hráli od 46. minuty v 10

Tj SokolÚpohlavy - Posts | Facebook

Po výborném prvním poločase, kdy skóre mohlo být klidně 4:0, už jsme se viděli v kabinách a to nás stálo snížení domácích na 2:1. Naopak nástup do druhého poločasu jsme hned zaspali a dvě minuty po hvizdu bylo vyrovnáno, 2:2. Pak to byla přetahovaná

TJ SokolŽeleznice - FK Kopidlno A 3:1 (3:0) | FK Kopidlno

mistrovské utkání JAKO 1. B třída dospělých, neděle 15.9. 2019 od 17:00. Derby v Železnici pro nás bylo další šancí pokusit se získat tolik potřebné body z venku, ovšem potvrdili jsme, že na tohoto soupeře příliš neumíme a o výsledku se tak vlastně r

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

TJ Sokol Nečín - fotbal

Vítejte na stránkách fotbalového klubu TJ Sokol Nečín! Nečín – Veselý konec za smutnou sezonou. Fotbalisté Nečíně v závěrečném kole I. B třídy deklasovali i díky hattricku kanonýra M. Gregora okresního rivala z Podlesí, ale vysoká výhra měla pro ně h

TJ SokolŠtěnovice, z.s. - MUŽI "A" - Výsledky JARO 2016

Starý Plzenec - Štěnovice 1:1 (0:0) p.k. 4:2 - zápis o utkání. Branka: 56. Belan. Stuchl - Will, Michal Boček, Miloš Boček, Fremr - Nový, Barnáš, Jůza, Belan - Krásný, Hostačný (85. Fabián) Hodnocení trenéra: Utkání bylo v porovnání se sobotou jako d

2017/2018 :: Sokol Běrunice

3 : 0 : Běrunice – Kovanice: 0 : 0 „V prvním poločase to byla holomajzna z obou stran. Ve druhém poločase jsme pozměnili sestavu, hráli jsme více po zemi a měli jsme dvě šance. Z toho jedna bylo ložená. Oni jen nakopávali balony na Kuklu, který měl č

Podzim 2013 :: Sokol Běrunice

„V prvním poločase se hrál bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. Dvě minuty před poločasem jsme dostali gól z dálky z trestného kopu, to byla parádní trefa. Ve druhém poločase jsme měli velký tlak, z čehož pramenily i červené karty.

Fulnek prohrál se Spartou B 0:2 a opouští druhou ligu ...

Fulnečtí fotbalisté sestupují z druhé ligy. Rozhodla o tom jejich sobotní domácí prohra v 25. kole se Spartou B 0:2. Rovněž ohrožení Pražané si tak připsali v boji o záchranu cenné tři body, které jim po změně stran zajistil dvěma góly v rozmezí čtyř