Bezpečné sázení

stavka střelců fortuna liga

FORTUNA:LIGA - LMG 26. kolo | Facebook

FORTUNA:LIGA. June 1 at 9:00 AM· V gólově bohatém kole se našlo hned 6 last minute střelců ...

Historie ligy | FORTUNA:LIGA

Historie ligy | FORTUNA:LIGA ... Historie ligy

2.česká fotbalová liga – Wikipedie

Národní liga, v sezóně 2019/20 sponzorským názvem Fortuna:Národní liga, je fotbalová soutěž pořádaná na území České republiky.Jde o druhou nejvyšší soutěž v systému fotbalových soutěží v Česku, která se hraje od sezóny 1993/4.Během zimní přestávky 20

Fortuna liga Archivy - Ruik

Fortuna liga ANTONIO-19.6.2020 21 Viktoria Plzeň ve středu prohrála v semifinále MOL Cupu na pražské Letné se Spartou 2:1 a dá se říci, že zaslouženě. Především první poločas byla Viktoria Plzeň jasně horším týmem a...

Dinamo Brest-Soligorsk: 1 -

Nedá se říct, že by Dinamo Brest trpělo pomistrovskou kocovinou, vstup do ligové sezony se mu ale podle představ nepovedl. Když už se zdá, že by mohl šampion najet na vítěznou vlnu dostane ránu jako minulý týden ve Vitebsku, kde podlehl 0:1 gólem z p

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Mistři České ligy - seznam vítězů |

Fortuna liga - vítězové 1. české fotbalové ligy. V historii samostatné 1. české fotbalové ligy známe, která se datuje od sezóny 1993/1994 , známe celkem 5 různých mistrů fotbalové ligy.Suveréně nejvíce titulů nasbírala Sparta Praha - celkem 12.FC Vik

Lídři statistik | Statistiky | FORTUNA:LIGA

Rozšířené ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 2013/14. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele Instat Limited.

Soutěže |

Lokomotiv Gomel-Krumkačy Minsk: +2.5 branky

Lokomotiv Gomel spoléhá na osvědčenou dvojici střelců Kozlovskij-Solověj, kterou doplnil teprve dvacetiletý talent Klenje - ten se gólově prosadil v každém ze tří zápasů. Také Krumkačy se trefilo do posil, ruský záložník Lebeděv, který přišel z Gorod

Česká fotbalová reprezentace - výsledky, tabulky, zápasy ...

Sedmdesát let trvalo, než překonal Puče, teď kanonýr Koller čeká, kdo překoná jeho rekordních 55 gólů