Bezpečné sázení

žáci opět prohráli www fotbal dl webnode cz

LIGA 2019 / 2020 - mladší žáci. SK Šenov - mladší žáci ukončili podzimní část Ostravské soutěže!! Nakonec přes zimu jsou na pěkném 3-tím místě (z 8-mi klubů), a jen o 1 bod na druhé místo, ale s náskokem 10-ti bodů na 4-té místo!!Dále ve statistikách

Utkání 8.celku tabulky (domácí) s posledním (naši) skončilo podle očekávání. Naši starší žáci sice dostali góly už ve 3. a 4.minutě, ale pak už do půlky neinkasovali. Bohužel po přestávce pokračoval příděl gólů v naší brance téměř pravidelně, a tak j

Aktuality - Něco málo k dění u mladších a starších žáků na Tatranu Po dnešním utkání, kdy starší žáci remizovali s SK 3:3 a mladší prohráli 4:1, jsem pochopil, že pár rodičů vůbec neví co se děje a nejen rodičů. Tak malé vysvě

Zápasy 2016-2017 JARO 2017. S o b o t a 1 0 . června : Ž á c i : SKP M L A D Á B O L E S L A V - Slovan L Y S Á 1 0 : 0 (4:0) Sestava: Šemlej – Povolný, Procházka Tomáš, Kiselovič, Strnad – Nič Tomáš, Horvát Jan, Chmelík, Bureš – Horvát Patrik, Horvá

Fotbalový klub Rájec-Jestřebí. Sportovní 603 679 02 Rájec-Jestřebí +420 739 648 680 p. Jiří Müller, předseda klubu.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Novinky; Sestavy; ... Kontakt; Kniha návštěv; Úvodní stránka>Žáci prohráli další zápas. Žáci prohráli další zápas 07.09.2008 12:39. Naši žáci dnes dopoledne odehráli svůj třetí zápas. Po nevydařených zápasech ve Vysokém Poli

Dorostenci na závěr sezony opět prohráli 01.11.2015 18:58 FC AJAX BEZMĚROV: TJ MRLÍNEK 0:4 (0:2) SESTAVA: Daniel SUCHARSKI - Jakub DANĚK, Martin GERLA, Marek HRABAL, Tomáš KŘEHÁČEK - Matěj STRAŠÁK (39.

Chvíli byla pauza, na to aby soupeř nabral síly. Což se se mu samozřejmě nepovedlo a my pokračovali dalšími góly ve 23 a 30 minutě. Do kabin v poločase jsme tedy odcházeli s výsledkem 5 : 0. Druhý poločas jsme začali stejně rychle jako ten první ve 3

Tímto zápasem tak skončila naše sezona, když jsme na jaře prohráli pouze 2 zápasy a nakonec jsme v konečné tabulce obsadili 7. místo. Svá poslední utkání hrála i naše mládež. Starší žáci podlehli Nové Roli 2:3 a starší přípravka Dolnímu Rychnovu 4:5.

výsledky 1.-2.11.2014 (muži, dorost, st. žáci, st. benjamínci) 03.11.2014 19:45 Chomoutov tahal v Nemilanech za hodně krátký konec FK NEMILANY : TJ SOKOL CHOMOUTOV 4:0 (3:0) Zápasem podzimu by se klidně vedle derby s Horkou dalo nazvat i utkání s dos