Bezpečné sázení

zdechovice fotbal hra

Lipoltice - Zdechovice 5:0 (2:0) Povinná výhra nad tradičním rivalem Autor: Hladík Milan. V neděli 10. října zavítalo na obávaný Rock Stadium mužstvo Zdechovic. Nám je tento celek velmi dobře známý z loňské sezony, kdy obě mužstva ještě hrála okresní

Našimi lebkami chtěli dláždit rynk, vzpomíná pétépák na Zdechovice 12. února 2012 Letos uplyne 60 let od vytvoření jediného útvaru Pomocných technických praporů na území...

Paramo Pardubice mládežnický fotbal. Úvod. Úvod; Kontakty; info o klubu; odkazy; Nástěnka. Nástěnka; tabulky podzim 2016

Nezávislý kandidát obhajuje 174 mandátů, strana získala 16 721 hlasů (obsadili 166 mandátů) 166

Předváděná hra jeho spoluhráčů se mu očividně nelíbila a v duchu se již jistě modlil, aby mohl naskočit do hry a svým výkonem zabojovat o nejisté místo v základu. Bohužel, i když v zápase ještě nenastoupil, už si bezpečně podržel svou lajnu, kde to n

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

V prvních dvaceti minutách se hrálo pouze na opatovickou bránu. Po několika šancích domácí vytěžili alespoň jediný gól. V 11. minutě se opřel do míče Linhart a vymetl všechny pavouky ze šibenice Hampla. Od druhé půlky prvního poločasu se hra vyrovnal

Zákaznická podpora: +420 721 226 721 Přihlášení zákazníka. Registrace | Zapomenuté heslo

- Paramo. ZdechOVice - 26 25 24 2 23 V dervené kombinéze s ¿islem 34 Foto: MILAN Jan Seidl a Adam Se z Londýna Aneta Ta dajela Ve SPO- kategorii s V Dåležitá výhra v Celostátní lize FOTBAL MLÁDEž 23 8 22 20 13 Il Celostatni liga dorostu [Jig: FK Pard

Zahrajte si ty nejlepší hry Fotbal Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Fotbal Hry pro každého. Bavte se!

Paramo vs Zdechovice 8:5. Střelci: Voženílek Vojtěch 3, Pětioký Jan 2, Votava Jakub 2, Voženílek Libor 1. 4.5.2011 se uskutečnilo poslední mistrovské utkání našich kluků proti borcům ze Zdechovic. Po delší době se sešlo dost kluků a mi jsme mohli pos